Predám nikotín pochets v Slovensko

Nicotine Pouches in Slovakia


Ponúkame širokú škálu nikotínu pochets, všetko dodávané bezpečne na Slovensku. Stačí si vybrať produkt, ísť do krabice a miesto vašej objednávky. Iba 18 +. Vitajte na stránkach Haypp.com!


Špeciálna zľava pre všetkých Slovensku!

Použite zľavový kód nižšie pri pokladni získať 12% zľavu na objednávku.

Zadajte kód: slovakia12

Mixpacks:

-45% Menthol Mixpack Nicotine Pouches Menthol Mixpack Nicotine Pouches €11.99
(€11.99 per pc)
1 - €11.99 Add to bag
-45% Normal Mixpack Nicotine Pouches Normal Mixpack Nicotine Pouches €11.99
(€11.99 per pc)
1 - €11.99 Add to bag
-45% Sweet Fruit Mixpack Nicotine Pouches Sweet Fruit Mixpack Nicotine Pouches €11.99
(€11.99 per pc)
1 - €11.99 Add to bag
-45% Strong Mixpack Nicotine Pouches Strong Mixpack Nicotine Pouches €11.99
(€11.99 per pc)
1 - €11.99 Add to bag


Čo sú nikotín tašky?

Nikotín tašky sú malé vrecúška obsahujúce nikotín, príchute, sladidlá, pH a výplň úpravy. Tieto produkty sú stále populárnejšie po celom svete.

Tu na Haypp.com neustále Ponúkame celý rad chutí a značiek, ktoré pomáhajú zákazníkom nájsť ten správny. Najobľúbenejšie príchute sú mäta a citrusov.

Výrobky majú tiež rôzne sily nikotínu, od miernej až po Super silný. Vyskúšajte naše rôzne produkty a nájdite svoju obľúbenú chuť a silu.


Prečítajte si viac o nikotíne vrecká:

Nikotín vrecká sú malé nikotín poaks, ktoré sú umiestnené pod hornú Peru miesto ísť fajčiť, napríklad. Nikotín Poaks, Nicopods a All-biela odkazovať na tento typ výrobku.

 

Veríme, že nikotín poaks bude budúcnosť spotreby nikotínu v EÚ.

 

Nikotín poaks nemajú škvrny zuby a patrí k širokej škále chuťou a silných. Vrecia obsahujú prírodné vlákna, čerstvé príchute, nikotín a trochu žuvačky, čo robí tašku hladké, takže sa hodí diskrétne na pery.

 

Tašky sú v krabici alebo krabičky obsahujúce množstvo nikotínu tašky. Každé vrecko je zvyčajne približne 10 000 ml. To môže byť spotrebované za 20-30 minút. Každý z nich má obsah medzi 6 a 18 gramov. Zabalený obsah je zahrnutý v popise produktu pre každý produkt ponúkaný na webovej stránke Haypp.com.