Kup torby nikotynowe w Polsce


Woreczki nikotynowe w polsce


Oferujemy szeroką gamę toreb nikotynowych - toreb nikotynowych, wszystkie dostarczane bezpiecznie w Polsce. Wystarczy wybrać produkt, przejść do zamówienia i złożyć zamówienie. Tylko 18 stopni. Witamy w Haypp.com!


Specjalna zniżka dla wszystkich polskich!

                                                            Użyj kodu promocyjnego poniżej przy kasie, aby uzyskać 12% zniżki na zamówienie.

Kod rabatowy: poland12


Odkryj nasze produkty Lyft, ZYN i Skruf:


 

 

Co to są torby nikotynowe - Torebki nikotynowe?

 

Saszetki nikotynowe to małe saszetki zawierające nikotynę, środki aromatyzujące, substancje słodzące, regulatory pH i ładunki. Produkty te zyskują na popularności na całym świecie.

 

W Haypp.com stale oferujemy różne smaki i marki, aby pomóc naszym klientom znaleźć odpowiedni. Najpopularniejsze smaki to mięta i owoce cytrusowe.

 

Produkty mają również różne dawki nikotyny, od łagodnego do super silnego. Wypróbuj naszą gamę produktów, aby znaleźć swój ulubiony smak i moc.


Dowiedz się więcej o torebkach nikotynowych


Nikotynowe dęby są małe warg nikotynowych, które są umieszczone pod górną wargą zamiast iść do palenia, na przykład. Nikotynowe dęby, Nicopods i All-White odniesienie do tego typu produktu.

 

Wierzymy, że nikotynowe dęby będą przyszłością spożycia nikotyny w UE.

Nikotynowe dęby nie barwieją zębów i należą do szerokiej gamy smaków i mocnych stron. Woreczki zawierają naturalne włókna, świeże smaki, nikotynę i trochę gumy do żucia, co sprawia, że torebka miękka dyskretnie pasuje do twoich ust.

 

Torebki znajdują się w pudełku lub pudełku zawierającym kilka woreczków nikotynowych. Każda saszetka wynosi zwykle około 10 000 ml. Może być spożywany w ciągu 20-30 minut. Każdy ma zawartość od 6 do 18 gramów. Zawartość w pudełku znajduje się w opisie produktu dla każdego produktu oferowanego na stronie internetowej Haypp.com.